MENU
Jesteś tutaj: AIR BREEZE

BREEZE

Waga:0.50kg
89.05PLN
Chcę kupić
szt
  • Opis
  • Q&A

Opis

BREEZE

Breeze jest naszą odpowiedzią na bezustannie buczące od lat napowietrzacze akwarystyczne. Dążymy do absolutnej ciszy i jesteśmy przekonani, że aktualne rozwiązanie powinno zadowolić najbardziej wymagających akwarystów.

Biała perła
Zaawansowana technologia zamknięta w małym estetycznym opakowaniu. Perłowy kolor nie rzuca się w oczy oraz prezentuje się estetycznie na stole w salonie czy biurze.

Controler
Breez jest wyposażony w manualny kontroler pozwalający akwaryście ustawić moc według indywidualnej potrzeby, zwiększyć lub zmniejszyć ilość pompowanego powietrza.

System noise canceling.
Napowietrzacz Aquavinci posiada szereg rozwiązań tłumiących i roznoszących drgania pracującego silniczka. Dzięki wspomnianym rozwiązaniom urządzenie pracujące na niskich obrotach jest praktycznie niesłyszalne a dźwięk wytwarzany na mocnych obrotach emituje hałas na poziomie zaledwie 35 decybeli.

Podwójne wyjście
Napowietrzacz BREEZ posiada dwa wyjścia, przeznaczone do zastosowania dwóch wężyków. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne w większych zbiornikach, pozwala jednocześnie napowietrzać dwa wybrane punkty w akwarium. Jeżeli nie ma takiej potrzeby, za pomocą załączonej przejściówki można również połączyć dwa wyjścia w jedno.

Zapytaj o produkt

Q&A

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

PROMOCJA
100.86PLN
Wszystkie prawa zastrzeżone.