MENU
Jesteś tutaj: LIGHTING Aquavinci Nano 01

Aquavinci Nano 01

195.57PLN
Chcę kupić
szt
  • Opis
  • Q&A

Opis

Aquavinci Nano 01

Pierwszy projekt Nano 01 powstał ponad rok temu, mile przyjęty przez akwarystów w Chinach.
Dziś mamy przyjemność zaprezentować Nano 01 na polskim rynku.

Minimalistyczny design
Prosty i estetyczny srebrno- czarny design sprawia, że lampa pasuje do każdego wystroju pomieszczeń. Ze względu na swoją elegancką prostotę, co niewątpliwie widać na pierwszym planie, nie przyczynia się do pomniejszenia piękna wnętrza akwarium.

Wielofunkcyjne ramię
Ukryliśmy kabel elektryczny w ramieniu produktu tak, aby nie szpecił lampy. Ramię lampy jest sztywne i elastyczne. To rozwiązanie, w odróżnieniu od standardowych lamp akwarystycznych pozwala pod dowolnym kątem ustawić kierunek padającej wiązki światła. Jest to szczególnie przydane, gdy część roślin w akwarium wymaga mocniejszego oświetlenia, a część słabszego.
Ramię możemy dowolnie wyginać pod wszystkimi kątami, lewo/prawo, górę czy dół.
Z produktem Nano 01 mamy nieograniczony, dostęp do akwarium.

System chłodzenia
Konstrukcja główki lampy jest de facto dużym radiatorem efektywnie odprowadzającym ciepło. Wyeliminowanie mechanicznego chłodzenia pozwoliło na zbudowanie bezdźwięcznej lampy.
Dzięki zastosowanej technologii pasywnego chłodzenia możemy zachwycać się naszym akwarium
w absolutnej ciszy, bez drażniącego hałasu.

LED
Sercem Nano 01 jest zaprojektowana przez zespół Aquavinci, energooszczędna unikalna płytka LED. Zastosowane mikro diody charakteryzuje wysoka jakość i uniwersalna barwa 6500 K, która zadba
o dobre samopoczucie fauny i flory w akwarium słodkowodnym.

Inteligentne soczewki
Każda lampa w opakowaniu posiada dwie soczewki. Wymiana ich pozwala zmienić stopień padania wiązki światła na 60 stopni lub 180 stopni.

Kontroler
Akwarysta może dowolnie wybrać natężenie światła dzięki zamontowanemu manualnemu kontrolerowi. Jest to proste i szczególnie przydatne rozwiązanie, gdy chcemy zmniejszyć natężenie światła w pokoju lub ograniczyć nagły problem z rozrostem glonów, nie wygaszając całkowicie oświetlenia.

Zapytaj o produkt

Q&A

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

PROMOCJA
100.86PLN
Wszystkie prawa zastrzeżone.