MENU

Easy Life

Waga:1.00kg
100.86PLN
Chcę kupić
  • Opis
  • Q&A

Opis

Aquavinci Easy Life

Inteligentny przedłużacz sieciowy został zaprojektowany dla użytkowników leniuchów oraz tych, którzy cenią sobie praktyczne i ułatwiające życie rozwiązania mające na celu oszczędność drogocennego czasu.
Estetyczny nieindustrialny design. Bez wstydu można umieścić go na biurku, obok akwarium lub w innym miejscu według indywidualnych preferencji.

Czasomierz w akwarystyce
Model Easy life posiada 3 gniazdka oraz 2 wyjścia USB przeznaczone do ładowania urządzeń mobilnych. Trzy gniazdka można oddzielnie zaprogramować czasowo, zadecydować, w których wyznaczonych godzinach mają one zapewnić zasilanie lub je wyłączyć.
Rozwiązanie takie jest niezwykle praktyczne w akwarystyce, bowiem pozwala hobbiście zadecydować np. kiedy pompa powietrza, filtracja, grzałka czy oświetlenie powinno być zaprogramowane na przerwę w działaniu. Pozwala to zaoszczędzić czas, pieniądze, a co najważniejsze, zapewnić równowagę ekosystemu w akwarium.

Czasomierz poza akwarystyką
Zastosowania przedłużacza Easy Life są właściwie nielimitowane, można bowiem podłączyć do niego dowolne urządzenie elektryczne, które chcielibyśmy uruchamiać zdalnie lub regularnie w odstępach czasowych (możliwość zdalnego uruchomienia za pośrednictwem WI-FI).
Nie ma potrzeby schylać się do przedłużacza, poszukiwać włączniki lub biegać po schodach, jeśli mieszka się w dużym domu.

Aplikacja Smart Life
Przedłużacz Easy Life jest sterowany za pomocą aplikacji Smart Life. Jest to open source aplikacja przeznaczona dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS. Można ją w dowolnym momencie pobrać z Apple Store lub Play Store.
Smart Life jest kompatybilny z asystentami głosowymi takimi jak Alexa lub Google Home, co pozwala nam sterować głosowo.

Szczegółowe dane techniczne:
Napięcie wejściowe: 110-250 V 50-60HZ
Prąd znamionowy: 16A
Moc znamionowa: 4000W
System aplikacji: IOS 8.0 / Android 4.4 lub nowszy
Kompatybilność bezprzewodowa: Wi-Fi IEEE802.11b / g / n 2.4 GHz
Wyjścia USB: 5V-2.4A
Rozmiar: 270 * 550 * 40 mm
Długość kabla: 1,5 m

Zapytaj o produkt

Q&A

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

PROMOCJA
100.86PLN
Wszystkie prawa zastrzeżone.